EKOL FOOD – Zirvedeki Lezzetler Etkinliği

EKOL FOOD Zirvedeki Lezzetler Dünya Mutfakları Dersi Kapsamında Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü Dünya Mutfağından Lezzetleri ile öğrencilerle buluşuyor. Eğitim kapsamında;
– Uluslararası  Peynirler
– Uluslararası  Makarnası
– Uluslararası  Tatlıları eğitimi,
Ekol Food Pazarlama Müdürü Bahar Gülbeyaz, Ekol Food Demo Şefi Barış SÖNMEZ ve Demo Şefi Ahmet Bilal GÜLER tarafından verilecektir.
Program Detayı

Sabah saat 09:30- 11:30  Dünya Mutfakları Teorik Eğitimi – Bahar GÜLBEYAZ

Öğle 12:00-14:00  1. Şube Uygulama Mutfağı

Akşam 14:30-17:00 2. Şube Uygulama Mutfağı

0

Linklerimiz

Misyon

Türkiye turizminin kalbi olan Antalya’da bulunan Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi olarak misyonumuz turizm sektörünün gelişimine yönelik çözümler üretmek üzere; Temel işletmecilik ve turizm meslek formasyonuna (en az iki yabancı dile hakim, turizm sektöründe kullanılan bilgisayar yazılımlarına hakim, yurt içi ve/veya yurt dışı stajı yapmış, temel turizm meslek derslerinde teorik ve uygulamalı eğitim almış) sahip bireyler yetiştirmek, Bilimsel ve sektörel araştırmalar yapmak, Eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek, Projeler üretmek, Ulusal ve uluslararası toplantılar düzenlemektir.

Vizyon

Turizm ve akademi çevrelerinde; yetiştirdiği bireyler, yaptığı bilimsel çalışmalar ve yenilikler ile tanınan, sahip olduğu deneyim ve uzmanlık ile sözü geçen, geleceğe bakışı ve değişim yeteneği ile liderlik eden dünya çapında bir fakülte olmak.

İletişim

Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi 07058 Kampus – Antalya

Tel: 0 (242) 310 20 20
Tel: 0 (242) 227 46 70 - fax